هتل رادیسون بلو تفلیس گرجستان

هتل 5 ستاره رادیسون بلو تفلیس (Radisson Blu tbilisi) که زیر مجموعه هتل های زنجیره ای رادیسون بلو است یکی از 3 هتل برتر تفلیس است و در میدان Rose Revolution Square واقع شده است و دارای 18 طبقه میباشد . این هتل که هتل شیشه ای نیز معروف است در مرکز تفلیس و با دسترسی مناسب به اکثر جاذبه های توریستی تفلیس و در کنار رود Mtkvari River واقع شده است که شرایط اقامت خوبی را برای گردشگران تور گرجستان فراهم می آورد.

هتل با ایستگاه مترو 300 متر با ایستگاه قطار 5 کیلومتر و با فرودگاه بین المللی تفلیس 19 کیلومتر فاصله دارد. هتل در سال 1967 ساخته شده است و در سال 2009 مورد بازسازی کامل قرار گرفته است.

استخر سرپوشیده این هتل که در طبقه آخر واقع شده است به دلیل شیشه ای بودن دیوارهای آن منظره ای بسیار زیبا از نمای تفلیس را پیش روی شما قرار میدهد.

دیدگاه‌ها   

+1 #1 یداله صارمیان 1396-04-21 11:52
سلام بنده به اتفاق سه نفر از اعضاء خانواده برای هفته دوم مرداد این هتل را انتخاب کرده ام یقین دارم استراحت خوبی خواهیم کرد امیدوارم غذا کم بخوریم که هنگام برگشت اضافه وزن پیدا نکنیم.قبل از حرکت از طریق اینترنت اطلاعات خوبی از گرجستانوتفلیس . هتل مربوطه و فرودگاهشوتا روستاولی.و سیستم حمل و نقل درون شهری و برون شهری مطالعه کرده.ام بالاتر از همه با کشوری اشنا میشوم که برای قرن ها هم وزن ما بوده اند .زادگاه استالین و شوارد نازه وووووووو......
پاسخ : باسلام لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید
02141938-02142632
تشکر از حسن توجه شما

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید